Izmantojamie materiāli matraču ražošanā

Izmantojamie materiāli matraču ražošanā

Izmantojamie materiāli

Atsperu bloks „bonnel”

Atsperu bloks samontēts no 5-vijumu divkonusu atsperēm (d=90mm, 110gab/m2, stieple 2,2mm), no divām pusēm pa perimetru sastiprināts ar stingriem rāmjiem. Metāla rāmji nodrošina atsperu bloka stabilitāti un matrača formu. To pielietošana ļauj iztikt bez porolona galiem, kas mazina matrača pieputēšanu tā eksplutācijas laikā.

 Atsperu bloks „pocket”

 Anatomisks atsperu bloks – samontēts no neatkarīgām atsperēm (d=60 mm, 256gab/m2, stieple 1,8mm), no kurām katra ievietota atsevišķā, no spanbonda šūtā „kabatā”, kas savienotas neatkarīgā mehaniskā sistēmā.

 Palielināts atsperu skaits ļauj veikt izcilu ķermeņa atbalstu miega laikā, neatkarīgās atsperes pielāgojas zem Jums burtiskā vārda nozīmē. Šie matrači labi pārnēsā punkta slodzes. Pateicoties lielu atsperu skaitu izmantošanu atsperu blokā šajā matracī, atbalsts izdalās uz daudziem punktiem, rezultātā, veidojas svara samazināšanās efekts. Tas ļauj daudz efektīvāk atslābināties cilvēka muskuļiem, dabiski paaugstinās atpūtas komforts.

 Atsperu bloks „5 zones pocket”

 Atsperu bloks „pocket” ar 5 zonu neatkarīgām dažādu cietības atsperēm matrača garumā. Atsperu bloka dalīšana uz 5 zonām nodrošina selektīvi anatomisku iedarbību uz Jūsu ķermeni miega laikā. Piecu zonu bloki ļauj optimāli izkliedēt ķermeņa slodzi (atbrīvot no noslogojuma mugurkaulu), ņemot vērā visas anatomiskās ķermeņa daļas (galva, plecu rajons, gurni, kājas). Šādā veidā, matracim ir ideāls ortopēdisks efekts.

 Spanbond

 Neausts materiāls, kas nepieciešams atsperu izolācijai no pārējām klājuma kārtām un ļauj palielināt matrača ekspluatācijas laiku.

 Vatelīns

 Kokvilnas un vilnas šķiedru sajaukums – papildus mīkstais pildījums.

 Kamieļvilna

 100% dabīgs mīkstais pildījums (p=400gr/m2), kura īpašības papildus nodrošina siltuma saglabāšanu.

 Zirga astri

 100% dabīgs pildījums no savītiem zirgu astriem (p=600gr/m2), palielina matrača elastību un tā kalpošanas ilgumu.

 Porolons

 Augsti elastīgi atsperīgs pildījums (p=25kg/m3). Ekoloģiski tīrs, nesatur freonu, nav alerģisks, mitrumizturīgs.

 „Spruts”

 Inovētais materiāls „Spruts” ir porolona alternatīva (h=20mm, p=0,8kg/m2), augsti atsperīgs, šķiedrains pamata pildījums. Augsta filtrācijas, siltuma un vibroaizsardzības pakāpe. Ekoloģiski tīrs, nav alerģisks, mitrumizturīgs.

 Kokosa plāksnes

 Kokosa palmas šķiedru pildījums (h=22mm, p=1,8kg/m2), kas savstarpēji savienotas, pielietojot lateksu. Augsti elastīgs, 100% dabīgs pamatpildījums. Ekoloģiski tīrs, nav alerģisks, mitrumizturīgs, nodrošina ideālu cirkulāciju, gaisa un siltuma apmaiņu.

 Piešķir virsmai vajadzīgu cietuma pakāpi.

 Latekss

 Perforēta lateksa pildījums (h=20mm, p=1,6kg/m2) (lai nodrošinātu temperatūras regulāciju un gaisa cirkulāciju)– atsperīgs pamatpildījums, kas izgatavots no kaučuka palmas sulas. Ekoloģiski tīrs, nav alerģisks, mitrumizturīgs. Nodrošina paaugstinātu komfortu un matrača anatomiskās īpašības.

 „Memory Foam”

Inovētais augsti viskoelastīgs speciālas struktūras materiāls ar „atmiņas efektu”, kas pielāgojas ķermeņa formai (h=50mm, p=60kg/m3). Šis augsti tehnoloģiskais materiāls izgatavots uz dabīga materiāla – viskozes bāzes. Ekoloģiski tīrs, hipoalerģisks materiāls, kuram nav analogu starp mēbeļu rūpniecībā pielietojamajiem materiāliem.

 Piemīt gaiši izteikts atmiņas efekts, rezultātā miega laikā ķermenis gūst vienmērīgu punktuālu sadalījumu visa matrača garumā, kas savstarpēji veicina miega traucējumu samazināšanos un ķermeņa apgriešanos skaitu.

 Noderīgs bērniem un guļošiem slimniekiem (no tā tiek izgatavoti medicīniskie pretizgulējumu matrači); atslogo mugurkaulu, palīdzot to noturēt miera stāvoklī; nenospiež asinsvadus.

 Rezultātā – visi izstrādājumi no materiāla Memory Foam - spilveni un matrači nodrošina komfortu un veselīgu miegu.

 Pārvalks

 Noņemams pārvalks šūts no Eiropas ražotāju piegādāta speciāli matraču ražošanai izgatavota auduma. Auduma sastāvā – līdz 45% kokvilna un līdz 65% viskoze un poliesters. Pārvalku audums ir cauršūts uz sintepona, ar flizelīna oderi, kas piedod pārvalkam apjomu un papildus izturību. Sintepons un flizelīns tiek plaši pielietoti vieglās un mēbeļu rūpniecības izstrādājumu ražošanai, lai uzturētu šo izstrādājumu mikroklimatisko kvalitāti. Materiāls labi tur formu un izturīgs pret izdilumu, tajā pašā laikā „elpo”, piemīt hipoalerģiskas un gigroskopiskas īpašības. Uz šāda apvalka var izmantot palagus ar gumiju kā arī tradicionālus taisnus lina, kokvilnas vai zīda palagus.

 Koka rāmis

Elastīga (ortopēdiska) pamatne. Izgatavots no priedes dēļa. Rāmim piestiprinātas liekti līmēta finiera līstes. Iebūvēts matracī rāmis (elastīgs pamats) nepieciešams gadījumos, kad nav iespējams uzstādīt to uz gultas karkasu, kā arī gadījumos kad nepieciešams uzstādīt uz pacelšanas mehānismiem.

cena

Uzdod jautājumu mums

Saņemt atzvanu